З Чорноморська вийшло перше судно, що прибуло в Україну по зерно після 24 лютого – Мінінфраструктури
Економіка![З Чорноморська вийшло перше судно, що прибуло в Україну по зерно після 24 лютого – Мінінфраструктури](https://itvi.cc/wp-content/uploads/2022/08/80170000-c0a8-0242-8b70-08da77e9fcfd_cx0_cy5_cw89_w1200_r1.jpg)
Перше судно, яке після початку повномасштабного вторгнення зайшло в українські порти, вийшло з порту «Чорноморськ» – про це 13 серпня повідомило Міністерство інфраструктури.
«Сьогодні вранці балкер FULMAR S (під прапором Барбадосу) вийшов у напрямку Туреччини. Судно об’єдналося в караван з балкером THOE», – повідомляє відомство.
За його даними, сукупно на борту двох суден 14,5 тисяч тонн аграрної продукції.
Загалом, повідомляє міністерство, у ході ініціативи щодо безпечного експорту зерна, 16 суден вийшли з українських портів, які везуть 450 тисяч тонн агропродукції.
Балкер FULMAR S прибув до України 6 серпня під завантаження зерном, ставши першим таким судном від початку повномасштабного вторгнення Росії.