В Енергодарі відновили подачу світла і води – мер
Події![В Енергодарі відновили подачу світла і води – мер В Енергодарі відновили подачу світла і води – мер](https://gdb.rferl.org/020c0000-0aff-0242-5563-08d9fedb6a98_w1200_r1.jpg)
В Енергодарі Запорізької області відновили подачу електроенергії і води, що були відсутні через російські обстріли, повідомив міський голова Дмитро Орлов.
«Дякуючи без перебільшення героїчним зусиллям фахівців різних підприємств – ЗАЕС, ЗаТЕС, нашим комунальникам – подачу електроенергії таки відновили. Вода теж з’явилася у кранах. Але просимо не нехтувати порадами щодо формування запасів продуктів, що не потребують приготування, та питної води. І нехай ці запаси вам не знадобляться, але все ж таки вони будуть», – додав міський голова.
Днями через російські обстріли Енергодар залишився без світла і води. Як пояснював Орлов, комунальники й інші служби просто «не встигають завершити одні аварійно-відновлювальні роботи, як черговий обстріл зводить їхню роботу нанівець і треба все починати з початку».
Законна влада Енергодара наголошує, що місто обстрілюють окупаційні сили, російське командування стверджує, що не завдає ударів по цивільній інфраструктурі.
Від 4 березня Енергодар і Запорізька АЕС, розташована поруч, перебувають під окупацією російських військ.