На Харківщині затримали експоліцейського, який співпрацював із окупаційними військами – ОГП
Суспільство![На Харківщині затримали експоліцейського, який співпрацював із окупаційними військами – ОГП На Харківщині затримали експоліцейського, який співпрацював із окупаційними військами – ОГП](https://gdb.rferl.org/828167B5-58B3-40F6-B389-40A6D000FDF7_w1200_r1.jpg)
Колишнього поліцейського затримали на Харківщині за підозрою в державній зраді, повідомив Офіс генерального прокурора 3 січня.
За даними слідства, в червні минулого року колишній правоохоронець співпрацював із російськими військовими під час окупації Куп’янська.
«Він обійняв псевдопосаду «и.о. начальника группы конвойной службы», а потім став так званим «командиром отделения охраны конвоирования подозреваемых и обвиняемых» у псевдоправоохоронному органі. Однією з його основних задач було конвоювання затриманих окупантами місцевих жителів, українських правоохоронців та учасників АТО», – заявляє ОГП.
Читайте також: На Харківщині ексугумували цивільного, якого російські військові розстріляли в машині – прокуратура
За повідомленням, чоловіка затримали в Куп’янському районі. Його підозрюють у державній зраді. Досудове розслідування здійснює Державне бюро розслідувань.
На початку вересня українські війська звільнили від російської окупації більшу частину Харківської області. Тоді ж було, поміж інших, звільнено і Куп’янськ.