Активісти розклеїли проукраїнські листівки у Сімферополі та Євпаторії
Події![Активісти розклеїли проукраїнські листівки у Сімферополі та Євпаторії Активісти розклеїли проукраїнські листівки у Сімферополі та Євпаторії](https://gdb.rferl.org/9E8E7450-6520-4B9B-9235-01BF9D17A4B2_w1200_r1.jpg)
В окупованих Росією кримських містах Сімферополі та Євпаторії з’явилися проукраїнські листівки, повідомляє рух «Жовта стрічка» у Telegram.
«Активісти руху «Жовта стрічка» у Сімферополі та Євпаторії розклеїли чергові листівки, де ми нагадуємо рашистам, що 2023 рік – це рік відновлення територіальної цілісності України у межах 1991 року. Громадяни України, які проживають на ТОТ АР Крим, всі розуміють і чекають на звільнення від рашистів, вони чекають на повернення українського прапора», – йдеться у повідомленні.
Раніше український рух «Жовта стрічка» заявив, що «громадянський опір у тимчасово окупованому Криму нарощує сили».
24 грудня повідомлялося, що активісти також поширили у Севастополі проукраїнські листівки, повідомлення та графіті.
У Криму та Севастополі продовжують переслідувати тих, хто виступає проти вторгнення Росії до України. У листопаді правозахисна організація «Крим SOS» повідомила, що за 9 місяців російські суди у Криму розглянули понад 200 адміністративних справ щодо «дискредитації» армії РФ.